מנדרין לופט, חוף הצוק - תל אביב
מגוון סידורי ישיבה לאירוע באולם בוטי
ריהוט מהפנט לאירועים קטנים

אולם לאירוע חינה בתל אביב

מחפשים מקום לאירוע חינה בתל אביב או באיזור השרון ?

תרים אחר מקום לחינה אותנטי ובמחיר לכל כיס ?

הגעתם למקום הנכון.

אולם אירועי החינות היוקרתי 'מנדרין לופט', תל אביב.

אולם האירועים 'מנדרין לופט' - מקום לאירועי חינות מסורתיות ובלתי נשכחות ובמחיר לכל כיס

 

אולם אירועי הבוטיק "מנדרין לופט" הינו אולם אלגנטי בעל 2 חללים ייחודיים ומגוונים ביניהם אירועי חינות. עבור משפחות רבות מהווה ה"מנדרין לופט" מקום ואפשרות נהדרת לחגוג אירועים משפחתיים אינטימיים וייחודיים יותר, בכך שהמקום מאפשר באופיו להיות זה שמתאים עצמו לאופי האירוע, כמות האורחים וכל אלמנט אחר עליו נחשוב.

מדוע בעצם חוגגים אירוע חינה באולמות בוטיק ?

עבור משפחות רבות קיים כמובן הרצון לקיים אירוע משפחתי שיהיה קרוב למספר רב יותר של אורחים. הדבר אף הופך חשוב יותר שמדובר באירועים אינטימיים וקטנים יותר דוגמת אירוע חינה. באופן טבעי מהווים מקומות רבים במרכז אופציה כדאית יותר המאפשרת לאורחים רבים להגיע מכל מקום כמעט בארץ בפרק זמן סביר. עבור אירועי חינה המתקיימים במרכז או בשרון (גבול תל אביב - הרצליה) "מנדרין לופט" מהווה מקום לאירוע חינה במרכז אשר בולט מעל כל השאר.

 

אירוע החינה המסורתי מהווה אירוע של מעגל משפחה וחברים קרובים. באופן טבעי מעגל זה יהיה מעגל שברובו גר גם קרוב לבני המשפחה החוגגים את אירוע זה ובראשם בני הזוג הנרגש. הרצון הראשוני כמובן הוא ליהנות ממקום אשר יודע ומכיר את כללי הטקס והאירוע אשר יוכל להעמיד את התנאים הנחוצים לקיום אירוע חינה. ממבט בגלריית התמונות של מנדרין לופט כמו גם המלצות חמות ורבות של אלו שנהנו מאירוע במקום זה יש ואפשר להיות שקטים.

 

מקום לאירוע חינה באיזור המרכז בכלל ובעיר תל אביב בפרט

במקרים רבים של קיום אירוע חינה במרכז מכירים אנשי הצוות של מנדרין לופט את אופי האירוע כמו גם ההכנות הנלוות. בשיתוף פעולה מלא ומקצועי יודעים בצוות מנדרין לופט להעניק יד חופשית לאותן משפחות אשר רוצות ללוות ולתכנן מקרוב יותר את אופי האירוע והטקס כפי הנהוג במשפחותיהם זה שנים. צוות המקום ידע כמובן לתת את המרחב הרצוי לאותן משפחות כמו גם  לתת יד וליטוש הכרחי זאת על מנת שאירוע החינה ישמור כמובן על המסורת וייחודיות המשפחה אך יהיה כמובן מכובד, מלא הדר.

 

 

אולם אירועי הבוטיק מנדרין לופט מציע למשפחות מעדות המזרח בפרט ויהודים בכלל המתגוררות באזור המרכז והשרון אולם אירועים מסוגנן ובכך מעניק להן את האפשרות לקיים אירוע חינה במקום רחב במידה הנכונה ומהווה פתרון אולטימבטבי לקיום אירוע חינה באזור מגוריהם. אזור המרכז שלרוב לא  מאפשר למשפחות רבות ליהנות מגינות ומרפסות רחבות קיום של אירוע חינה באולם אירועים במרכז מהווה את הפתרון האידיאלי והנכון ביותר.

משפחות רבות אשר חוו את אירוע החינה במנדרין לופט יידעו לספר לכם על שירות וארגון מהוקצע ברמות הגבוהות ביותר, על שיתוף פעולה הדוק וחסר פשרות עם נותני שירותים נלווים לאירוע החינה ובסופו של דברת הענקת תחושת ביתיות ומשפחתיות שאותה לא ניתן היה לקבל באולמות אירועים גדולים ורחבי ידיים.

 

press to zoom

press to zoom
1/1

press to zoom

press to zoom
1/1

press to zoom

press to zoom
1/1
לשיחה עם מנהל אירועי חינה
לבקשת הצעת מחיר לקיום אירוע חינה באולם

Thanks! Message sent.

אירוע חינה – שמחתה של משפחה מזרחית

אחד מהאירועים הרבים אותן ניתן לחגוג ב"מנדרין לופט" הוא אירוע החינה המסורתי. אירוע החינה המסורתי מאפיין ומתויג בישראל עם העדה המרוקאית. זו מעניקה לחגיגה זו צבעוניות אחרת וייחודית, אירוע ססגוני, מרגש ומלא טקסים. ב"מנדרין לופט" ניתן ואף רצוי לשריין מקום לחינה למשפחת רבות הרוצות בחגיגה זו שתהה מושלמת וייחודית.

 

על פי הנהוג אצל יוצאי מרוקו את חגיגת החינה חוגגים יום לפני החתונה עצמה. הכלה זוכה לליווי של בנות משפחה וחברותיה הקרובות בליווי שכולל ריקודים לקול שירים ופיוטים מסורתיים בעברית ובערבית. את אותו ליווי מתחילות הבנות עוד במקווה משם יוצאת הכלה המיועדת לאחר טבילתה, עוברת בבית הוריה שהם בעצם אלו האחראים על ארגון הטקס.

 

באירוע החינה זוכות הנשים ללבוש תלבושות ושמלות ייחודיות עשויות כפתן מרוקאי מבדים מבריקים אשר רקומים באלמנטים מוזהבים כמו גם מעוטרות הן בתכשיטים ואביזרים נלווים אחרים כמו כתרים וסרטים צבעוניים. הגברים בחינה זוכים אף הם לתלבושות – כפתן וחבישת כובע התרבוש בצבע ארגמן.

ערב החינה כולו מוקדש כמובן לכלה ולחתן המיועדים. את מרב תשומת הלב יקבלו הזוג לא רק מהאורחים באירוע עצמו כמו גם מכל צוות "מנדרין פלוס". צוות אשר מכיר מקרוב מסורת נהדרת זו וידע לארגן את כל הנדרש זאת על מנת שיוכלו בני המשפחה והחברים הקרובים ליהנות לאורך כל הערב. ב"מנדרין פלוס" מכירים כמובן בחשיבות הטקס של תערובת החינה העשויה מעלי כופר. תערובת זו מסמלת שמירה על בני הזוג מעין הרע, ברכה לפריון, אושר, בריאות ושלמות חיי הנישואין.

 

עבור בני הזוג העומדים לפני יום החתונה המרגש למחרת אין כמו ערב יוצא דופן ובלתי נשכח ב"מנדרין פלוס" על מנת להיפרד כראוי מחיי הרווקות לתוך חיי הנישואין. "מנדרין לופט" מהווה מקום לחינה שאין שלי לו בכל אזור המרכז.

לסיכום, אם אתם תרים אחר אולמות או מקומות לאירועי חינות במרכז או בשרון ובמחירים אטרקטיביים - אולם אירועי החינות המשתלם ביותר, הן מבחינה תקציבית והן מבחינת טיב ואיכות האירוע הינו אולם האירועים 'מנדרין לופט' תל אביב. בידקו אותנו.

"אולם אירועי החינות 'מנדרין לופט', תל אביב - היופי נמצא בפרטים הקטנים".

אירועי חינה קסומים באולם האירועים
אירועי חינה קסומים באולם האירועים

מנדרין לופט - אירוע חינה מזרחית

press to zoom
סידורי ישיבה לאירועי חינות
סידורי ישיבה לאירועי חינות

שלל תצורות ישיבה לאירועי חינה בחלל נפרד

press to zoom
טקס החינה המסורתי
טקס החינה המסורתי

אירוע חינה צבעוני באווירה קסומה

press to zoom