מנדרין לופט, חוף הצוק - תל אביב
מגוון סידורי ישיבה לאירוע באולם בוטי
ריהוט מהפנט לאירועים קטנים

אולם קטן לאירוע בריתה בתל אביב

להצעת מחיר לקיום אירוע ברית או בריתה

Thanks! Message sent.

נולדה לכם בת בשעה טובה והגיע הרגע לשתף את אורחיכם במאורע המרגש?

מחפשים אולם לאירוע בריתה בתל אביב או באיזור השרון?

תרים אחר מקומות למסיבת בריתה מכובדת ועשירה?

ברוכים הבאים לאולם אירועי הבריתות 'מנדרין לופט', חוף הצוק שבת"א.

 

אם היה ידוע בעבר שבעבור לידת בת אין חוגגים ומציינים אירוע זה יש והיום הדברים מעט שונים. למול כך שבלידת בת ובציון האירוע אין סממני מסורת מובהקים כמו אלו הנוגעים ללידת בן באירוע הברית יש ומשפחות רבות מתוך אותו העדר של סממן מסורתי מוותרות הן על ציון אירוע של בריתה.

 

למול כך שלא קיימים סממנים בולטים בכל הנוגע לטקס הבריתה הדבר נובע מכך שאין באמת חובה הלכתית או מצווה המחייבת קיום סעודה להולדת הבת. במבט לעת העתיקה אין סממן הקיים למול אירוע לציון הולדת הבת.

נראה שההעדפה לקיום סעודה הייתה בצורה ברורה להולדת הבן למול הולדת הבת.

 

התגבשות ראשונית לאירוע בריתה שאנו מכירים כיום החלה בימי הביניים במיוחד בקהילות אשכנז וצרפת. באירוע זה הייתה נוכחות של נשים בלבד אשר נאספו יחדיו בבית היולדות לאחר הלידה. ילדות קטנות היו נוהגות לרקוד סביב עריסת התינוקת ובכך זכו בסוכריות. בהמשך לווי את הטקס שירים שלאחריו הייתה מכריזה האם בקול וגאון את שמה של התינוקת. בין היתר היו נאמרים בטקס פסוקי שמע ישראל והמלאך הגואל בעבור הגנה על התינוקת.

מעבר לאירוע שבו היו רק נשים היו בעדות אשכנז כאלו שציינו את לידת הבת בקריאת תורה. אביה של התינוקת היה עולה לתורה כשהוא מלווה בשירים ופיוטים. האב היה זוכה לברכות מן גבאי בית הכנסת וגם בו היה זה האב שמודיע על שמה של הילדה.

במאה ה-19 היה נקרא טקס אירוע הבריתה "זבֶד הבת" ויש הנוהגעים לקרוא לזה גם כיום במונח הזה.

הטקס היה נערך בבית הכנסת הקרוב למגורי ההורים או בביתם וזאת בנוכחות של נשים וגברים יחדיו. בטקס זה ניתן שמה של התינוקות ובו קוראים פסוקים ופיוטים ייחודיים העוסקים בבנות ישראל. טקס זה נהוג עד היום.

 

מעבר לאותו סממן מסורתי שכמעט ולא קיים בכל הנוגע לציון הולדת הבת. אירועי בריתה הינם אירועים מצומצמים הרבה יותר ונערכים לרוב בחיק המשפחה המצומצמת והחברים.

למול כך שאירועים אלו אינטימיים יותר יש ונדרש מהמשפחה שחוגגת למצוא את המקום המתאים לציון אירוע כזה, מקום אשר יודע ומוכן להכיל כמות קטנה יותר של קהל וזאת מבלי לגרוע באיכויות הנוגעות לאירועים משפחתיים רחבים וגדולים דוגמת חתונה.

אחד מהמקומות המעניקים אותה אפשרות של אירוע בריתה הוא מנדרין לופט.

במנדרין לופט תוכלו למצוא את אותו חלל ייחודי לו אתם זקוקים בכל הנוגע לאירוע בריתה אינטימיים.

מעבר לכך מצטיין צוות המנדרין לופט במכלול רחב של אירועי בוטיק ואירועים פרטיים כמו גם אירועים עסקיים.

למנדרין לופט צוות רחב ומנוסה המכיר מקרוב את כל סוגי האירועים לרבות בריתות ובכך זוכות המשפחות והאורחים לאירוע יוצא דופן שייזכר לשנים רבות.

אם הנכם תרים אחר מקום לאירוע בריתה יוקרתי באיזור המרכז או השרון (תל אביב, הרצליה או רמת השרון) - אולם הבוטיק לאירועי בריתות 'מנדרין לופט' הינו המקום האידאלי לאירוע שלכם.

לשיחה עם מנהל אירועי בריתות
מקום לבריתה
press to zoom
עמדת צ'ילי קון קרנה באירוע בריתה
press to zoom
אולם בוטיק לאירוע בריתה מיוחד
press to zoom
עמדת פרגית ידי השף
press to zoom
מקום לאירוע בריתה
press to zoom
קבלת פנים באירוע בריתה יוקרתית
press to zoom
חלל קבלת הפנים בבריתה
press to zoom
קבלת פנים באירוע בריתה
press to zoom
קינוחים לאתר
press to zoom
1/1