מנדרין לופט, חוף הצוק - תל אביב
מגוון סידורי ישיבה לאירוע באולם בוטי
ריהוט מהפנט לאירועים קטנים
צרו קשר כעת

פנייתך נקלטה. אחד ממפיקי האירועים שלנו יחזור אליך בהקדם. תודה

בתהליך ארגון חתונות קטנות ואינטימיות, חתונות כסף או חתונות זהב, המשימה החשובה ביותר היא לאתר את המקום האקסקלוסיבי שמתמחה באירועי בוטיק ובאירועי קונספט.

המיקום המתאים ביותר לאירוע כזה הוא אולם אירועים שבו מספקים שירות מוקפד וכך יוצרים אווירה ייחודית המתאימה לאירועים האינטימיים.

דבר נוסף שמאוד חשוב בחתונות קטנות הוא נושא האוכל, מכיוון שככל שיורדת כמות המוזמנים, ניתן להשקיע יותר באיכות הקייטרינג, עד כדי יצירת חוויה קולינרית הדומה לזו המוצעת במסעדות שף מובילות.

אלגנטיות העיצוב של המקום חשובה גם מכיוון שזה משדר תחושת יוקרה ומוסיף תיבול יוצא דופן לאירוע.

 

כשמדובר על חתונה קטנה עם מספר מצומצם יחסית של מוזמנים, השאיפה היא להפיק את האירוע הייחודי ביותר ולשם כך, תהליך ארגון האירוע צריך להיות מקצועי.

בתהליך הזה כדאי להדגיש שחשוב לכם המענה לצרכים הייחודיים שלכם וכי אינכם מעוניינים באירוע סטנדרטי, אלא בחתונה קטנה ואינטימית.

למרות שמדובר על אירוע קטן, דווקא בארגון אירוע כזה כדאי להיעזר בשירותי הפקה מקצועיים או לפנות ללופט לאירועי הבוטיק שבו עובדים מפיקים מנוסים אשר חתונות קטנות או אירועים קטנים הינם התמחותם.

אולם הבוטיק לאירועים מנדרין לופט מקפיד לשים דגש על כל האלמנטים הקטנים ביותר, הן בתהליך הארגון של האירוע, הן במהלך האירוע עצמו וכמובן בסיומו.  

המקום מעוצב כגלריה אלגנטית שמשדרת ניחוח של יוקרה והקפדה.

 

 

מכיוון שהמקום מארח אירועי קונספט, יש בו את כל האביזרים הטכנולוגיים אשר דרושים על מנת ליהנות מאירוע מרהיב עם סאונד איכותי, תאורה דקורטיבית. ניתן במידת הצורך גם להקרין סרט או מצגת.

האולם הוקם על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת לספק שירותי הפקת אירועים המותאמים אישית לדרישות הלקוח.

כל החלקים של האירוע יעברו בנועם ובליווי של מוזיקה שאתם אוהבים. קבלת הפנים תתקיים באולם אלגנטי והארוחה תוגש על גבי שולחנות המעוצבים בקפידה.

הריהוט שנבחר אינו זהה לריהוט אותו אנו פוגשים במרבים אולמות האירועים, מכיוון שכאן מושם דגש על התאמתן של הכורסאות, הכיסאות והשולחנות הן מבחינת הצבעים והן מבחינת העיצוב שלהן לאווירה.

צבעי הפסטל השולטים בעיצוב המקום מעניקים לאירועי החתונה הבוטיקים שמתקיימים בו נופך ייחודי של טוהר ויוקרה.

אולם האירועים מנדרין לופט הינו המקום האידיאלי לחתונות בוטיק קטנות ומיוחדות ולכל הסוגים. חתונות אשר מתקיימות עם או בלי חופה, מסיבות חתונה, חתונות כסף וחתונות זהב.

לשיחה עם מנהל אירועים