מנדרין לופט, חוף הצוק - תל אביב
מגוון סידורי ישיבה לאירוע באולם בוטי
ריהוט מהפנט לאירועים קטנים

אולם לאירועים עיסקיים

מחפשים מקום לכנס או אולם לאירוע עסקי באיזור המרכז בכלל ובתל אביב בפרט?

הגעתם למקום הנכון.

אולם הבוטיק 'מנדרין לופט' תל אביב הינו המקום האידאלי.

אולם הכנסים והאירועים 'מנדרין לופט' הינו אולם פתוח הפרוס בשטח של כ 600 מ"ר ומעוצב כגלריה ורסטילית אשר מתאימה את עצמה לאופי האירוע והקהל.

מעין דף חלק ונקי  המהווה במה איכותית ומגוונת לכל תפאורה שתתאים לאופי האירוע – בין אם מדובר במקום לכנס, מקום לתערוכה, וכמובן כאפשרות רחבה של אולמות אירועים.

 

הוורסטיליות הגבוהה המאפיינת את מנדרין לופט בעיצוב החלל, מאפשרת לנו להציע ללקוחותינו ביצוע של  כנסים עסקיים בסדרי גודל שונים - מכנסים אינטימיים של עשרות אורחים ועד אירועים וכנסים של מאות אורחים. במנדרין לופט מערכת תפעול טכנולוגית מהמתקדמות הכוללת אמצעי מולטימדיה מתקדמים וכן אינטרנט אלחוטי מהיר.

המקום מאובזר במיטב מערכות הטכנולוגיה כגון: מסכים, מקרנים נסתרים ומתקפלים, מערכת שמע היקפית, מיקרופונים ואינטרנט אלחוטי בסטנדרטים גבוהים הקיימים כיום בשוק האלקטרוניקה.

ייחודו של האולם הוא בכך שהוא מנותק באופן מוחלט מהרעש בחוץ ובכך מאפשר יצירת אירוע אינטימי באווירה יוקרתית או אירוע חברה בניצוחו של דיג'י בשילוב תגבור מערכות ההגברה.

מאחורי מנדרין לופט עומד צוות ניהולי ברמה הגבוהה ביותר וקייטרינג שף המותאם אישית לבקשת הלקוחות (מגוון רחב של תפריטים עשירים, הן בשריים, הן חלביים והן טבעוניים).

אלו כמובן מתאימים עצמם לאופי האירוע כשמדובר באירוע חברה בהם יש רצון במציאת אולם לכנס עסקי או כל אירוע עסקי אחר.

 

עבור צוות העובדים במקום המטרה היא לתת מענה למגוון הצרכים העסקיים והפרטיים של הלקוח תוך שמירה על אווירה מיוחדת בעבור חוויה מושלמת לכל באי המקום.

מיקומה של מנדרין לופט הוא  בסמוך לצומת גלילות בכניסה לתל אביב, נוחות הגישה והחנייה הצמודה החינמית הופכים מקום זה למושלם מכל הבחינות.

לסיכום במנדרין לופט תמצאו עיצוב מפואר ויוצא דופן. לצד שולחנות המעוצבים בקפידה, קייטרינג שף ('אמנון ותמר') המותאם אישית בהתאם לבקשת הלקוחות, צוות מקצועי ומיומן המעניק שירות אישי לכל אורח וזאת במסגרת של ניסיון מקצועי של שנים רבות בעריכת אירועים קטנים עד בינוניים מסוגים שונים.     ​           

בין אם מדובר באירוע עסקי מכל סוג שהוא, כגון: כנס, השקת מוצר, יום עיון, תערוכה או אפילו השכרת אולם - אולם הבוטיק 'מנדרין לופט' הינו המקום המושלם עבורך.

אולם הכנסים והאירועים 'מנדרין לופט' תל אביב- היופי נמצא בפרטים הקטנים.

מקום לכנס עד 250 אורחים

מקום לכנס עד 250 אורחים

מקום לכל סוגי הכנסים והאירועים העסקיים

חלל בוטיק לכל סוגי האירועים והכנסים

חלל בוטיק לכל סוגי האירועים והכנסים

אירוע כנס באווירה אקסלוסיבית

ישיבה פרונטלית ליום עיון

ישיבה פרונטלית ליום עיון

מנדרין לופט - עסקים עם טעם

חלל מליאה של עד 250 אורחים

חלל מליאה של עד 250 אורחים

יום עיון, סנדאות, כנסים ואירועים עסקיים. מנדרין לופט

דוגמא לאירוע כנס של 250 אורחים בישיב

דוגמא לאירוע כנס של 250 אורחים בישיב

ישיבה פרונטלית. חלל מליאה.

להצעת מחיר לכנס מקצועי או אירוע עסקי

Thanks! Message sent.

לשיחה עם מנהל הכנסים והאירועים