מנדרין לופט, חוף הצוק - תל אביב
מגוון סידורי ישיבה לאירוע באולם בוטי
ריהוט מהפנט לאירועים קטנים

אולם לאירוע בת מצווה בתל אביב

מחפשים אולם בוטיק לאירוע בת מצווה בלתי נשכחת ?

מעוניים לחגוג בת מצווה עם אורחי המשפחה ו\או ילדי השכבה ?

תרים אחר מקום למסיבת בת מצווה מרגשת ובלתי נשכחת ?

מועדון בת מצוות \ בנות מצווה משודרג ואקסקלוסיבי ?

אולם לחגיגה עם אופציה לאירוח שף לאורחי המשפחה בחלל נפרד ?

'מנדרין לופט' - אולם אירועים מיוחד לאירועי בתי מצוות חלומיים.

מעט פרטים על אירוע בת מצווה בכלל וקיום האירוע באולם בפרט

אירוע הבת מצווה מהווה עבור נערות רבות את אחד מהרגעים המרגשים הקיימים בזמן התבגרותן. ציון דרך זה מהווה עבורן את ההכרה בהפיכתן מילדות לנערות וכמובן להגשמה בעתיד הלא רחוק כבחורה צעירה ובהמשך כאישה.

 

אירועי בת מצווה היו לא פעם כאלו שמשפחות רבות ויתרו על ציון האירוע. הדעה הרווחת לא פעם הייתה שציון אירוע זה נעשה במסגרת מצומצמת יותר ולא כאירוע משפחתי דוגמת חתונה ובר מצווה. במקומות רבים המספקים שירותים לאירועים לא היוו פלטפורמה כמקום לבת מצווה.

 

השוני החיובי שנעשה ביחס לקיומם של אירועי בת מצווה הביא כמובן באופן טבעי מקומות רבים להכיר בכך שיש והם נדרשים להעניק במסגרתם שירות שמעניק מקום לבת מצווה. לא פעם אירועים אלו נערכים במתכונת מצומצמת יותר של אורחים, מה שדורש ממקומות רבים הערכות שונה ומקדימה על מנת לספק מקום אשר יכיל את כמות האורחים כמו גם יעניק תחושה של קהל רב שלא מפוזר באולם או גן אירועים גדול ורחב מידי.

אולם האירועים מהווה שדרוג למועדון בת מצווה, אם ברמת האיבזור, אם ברמת השירות, אם ברמה הקולינרית ואם באווירה היוקרתית האופפת את המקום.

ילדת בת המצווה זוכה בעצם ל"מועדון אקסלוסיבי", אשר טומן בתוכו את כל היתרונות שיש למועדון יחד עם היתרונות הנלוות בתור היותו אולם בוטיק יוקרתי לאירועים.

מקום לבת מצווה הנו מקום שצריך להכיר בעבודה שבאירוע זה לא פעם נדרשים הכנות מעט שונות. באירועי בת מצווה רבים יש לא פעם דרישה לתפאורה שונה ומושקעת יותר שעבורה יש להכין תשתית אחרת ושונה. באירועים אלו לא פעם מתקיימים פעילויות הנוגעות לכלת השמחה בהם היא מופיעה ושרה כמו גם פעילויות עבור חברותיה בנות ה 12.

כל אלו דורשים מבעלי אירועים וגני אירועים להיערך בהתאם זאת על מנת שיהוו מקום לבת מצווה.

 

אולם האירועים 'מנדרין לופט' - מקום לאירוע בת מצווה חלומית, הן לחברי השכבה והן לאורחי המשפחה

אחד המקומות אשר התאים עצמו כמקום לבת מצווה הוא "מנדרין לופט". במקום צוות מהוקצע ובעל ניסיון רב בקיום אירועים משפחתיים רבים ומגוונים וביניהם אירועי בת מצווה. ב"מנדרין לופט" תוכל כלת בת המצווה ליהנות ממגוון אפשרויות הנוגעות לעיצוב המקום, אפקטים בזמן מסיבת הריקודים, תפריט אחר וייחודי וכמובן ביכולת המקום להוציא לפועל כמעט כל דרישה אחרת הנוגעת לאירוע בת מצווה.

האולם השוכן בצפון ת"א, מהווה פתרון תחבורתי הולם לאורחיכם המגיעים מצפון, מדרום, ממזרח וממערב.

לכן אולם הבוטיק שלנו מתאים לתרים אחר אולם או " מועדון אקסקלוסיבי " לבת מצווה באיזור המרכז והשרון בכלל, ובת"א והרצליה בפרט.

 

על מנת ליהנות מיכולותיו של אולם האירועים מנדרין לופט, קיימת גלריה באתר ממנה ניתן להתרשם מאירוע בת מצווה.

אז איך חוגגים אירוע בת מצווה מושלמת ?

יום הבת מצווה הוא אחד הימים המרגשים ביותר בחיי כל נערה צעירה. זה היום שבו היא הופכת מילדה לאישה קטנה, זהו היום שלה וכל אחת רוצה לחגוג אותו, ובגדול. אתם לא חייבים לחגוג בת מצווה באולם אירועים עם תפריט של ארבע מנות, כדאי לבחור מועדון לבת מצווה בתל אביב ולחגוג את האירוע בצורה שונה והרבה יותר מיוחדת.

בת מצווה – חגיגה סוערת או טקס כניסה לעולם המבוגרים.

חגיגת בת מצווה אומנם החגיגה של הבת שהגיעה לגיל, אך אם תתכננו אותה היטב היא עשויה לאחד את כל המשפחה ולרגש את כולם.

כדאי להתכונן ביחד עם ההורים וגם עם אחים או אחיות הקרובים בגיל. כאשר אתם, למשל, מחפשים מועדון לבת מצווה בתל אביב. כדאי ללכת ביחד ולהפוך את מסע החיפושים לאירוע משמח. הביקור בין המועדונים יגבש את בני המשפחה, ויערב את כולם בהכנה ובהתרגשות ליום הגדול.

 

לפני היום הגדול, עוד לפני שהתחלתם לחפש מקום לאירוע כדאי לשבת ולערוך תיאום ציפיות בין ההורים לבין כלת בת המסיבה. חשבו על סגנון האירוע, על התכנית, על רשימת המוזמנים ועוד. אם התקציב מוגבל, חשוב ליידע את הנערה ולאפשר לה לעשות את הבחירות שלה בתוך מגבלות התקציב.

רוב הבנות בוחרות לחגוג עם חברים במועדון לבת מצווה בתל אביב. אם אתם מעוניינים להזמין אורחים נוספים, בני משפחה מבוגרים, שכנים וידידים טובים, אולי כדאי לשקול לחלק את האירוע לשני ערבים. אבל כדאי לדעת כי לעתים גם מועדון לבת מצווה בתל אביב מתאים לארח גם אורחים יותר מבוגרים. בהרבה מקומות יש חדר נפרד, חדר שבו יוכלו  הדודים והדודות לשבת לבד, ליהנות מאוכל מתאים וטעים ומאווירה מתאימה ושמחה.

בכל מקום שבו החלטתם לחגוג, באולם או במועדון, חשוב לברר האם המקום מסוגל לספק לכם את התנאים הנדרשים. האם יש בו מספיק מקום, רחבת ריקודים גדולה, עמדה לתקליטן וציוד טכני מתאים.

 

בת מצווה במועדון ? או אולי אירוע בת מצווה באולם בוטיק ?

לא תמיד חייבים לחגוג בת מצווה במועדון או באולמות אירועים. יש משפחות הבוחרות לחגוג באווירה שונה ובסגנון מקורי יותר. בת מצווה יכולה להיות סיבה לטיול משפחתי בארץ או בחו"ל עם המשפחה המורחבת או רק עם ההורים, אחים ואחיות.

בקהילות דתיות מתקדמות נוהגים לחגוג את האירוע בהתאם למסורת. כמו הבנים בבר מצווה, גם הבנות עולות לתורה ונושאות דרשה. חגיגת בת מצווה מסורתית מעניקה ליום המיוחד נופך נוסף, נופך של רוחניות וסמליות, המסמל את הכניסה אל עולם המבוגרים.

כדי לחגוג אירוע בת מצווה מושלם רצוי להיערך מספר חודשים לפני האירוע וככל שתקדימו להיערך כך תוכלו להתכונן בפחות לחץ, במיוחד את אתם מחפשים מועדון לבת מצווה בתל אביב, חשוב לדעת כי המועדונים  הפופולאריים נתפסים מהר, לפעמים אפילו שנה לפני האירוע, וככל שתקדימו במבחר יהיה גדול יותר.  

אולם האירועים מנדרין לופט הינו מקום לאירועי בתי מצווות המתאימים עצמן לשילוב ילדים ומבוגרים (עם הפרדה מיוחדת ואינטימית במידה ויידרש). צותת המנהלים המנוסה שלנו כבר נדאג לאירוע בת מצווה בלתי נשכחת.

 

במידה ואתם תרים אחרי מקומות לאירועי בתי מצווות משפחתיים ו\או עם ילדי השכבה, המקום האידאלי עבורכם הינו 'מנדרין לופט'.

בגלל איכות המוצר, בגלל הליווי הצמוד, בגלל השירות האדיב, בגלל אירוח השף, בגלל המיקום המרכזי בצפון תל אביב ובעיקר בגלל המחיר האטרקטיבי.

"אולם אירועי בתי המצוות 'מנדרין לופט' - היופי נמצא בפרטים הקטנים".

להצעת מחיר

השאירו פרטים

Thanks! Message sent.

לשיחה עם מנהל אירועי בת מצווה
תפריט שף לאירוע בת מצווה
12671901_542754842552144_8994076850358591331_o
מקום לאירוע בת מצווה
אירוע בת מצווה
אירועי בת מצווה
אירוע בת מצווה